Види тканин

ІНТЕРЛОК - це трикотажне полотно, виготовлене з 100% бавовни. Матеріал не скачується при пранні, стійкий до деформації, після розтягування набуває колишньої форми, все це забезпечує тривалий термін його використання. Дитячий одяг з інтерлок комфортна, м'яка, приємна до тіла. Так як матеріал натуральний він пропускає повітря і дозволяє шкірі малюка дихати.


Футера - трикотажне полотно з 100% бавовни. Лицьова сторона - гладка, а виворітна має м'який начісування, який дбайливо піклується про шкіру малюка. Дитячий одяг з футера - тепла, стійка до появи катишков, довго служить і не змінює форму. Вона відмінно пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати. Щоб футер не дав усадку, його необхідно прати при температурі не перевищує 30 градусів.


Кулірна ГЛАДЬ - найтонше трикотажне полотно з бавовни. Матеріал має достатню міцність і практично не мнеться. Кулір добре тягнеться в ширину, але при цьому майже не розтягується в довжину. Дитячий одяг з нього виходить приємна, повітряна і легка, що дозволяє тілу Вашого малюка дихати. Переважно дитячий одяг з кулір використовується в літню пору року.


Велюр - м'який, ніжний і приємний на дотик натуральний матеріал. Він дуже міцний і теплий, відмінно зберігає форму і зовнішній вигляд. Прати дитячий одяг з велюру можна в пральній машинці при температурі не більше 30 градусів. Так як виріб з цієї тканини не утворює складок і не мнеться, то і немає необхідності її прасувати. У дитячому одязі з велюру Вашій дитині буде затишно і тепло.


Велсофт - приємне, м'яке, міцне і легке полотно, яке виготовляється з поліестерової нитки. Перевагою такої тканини є відсутність усадки як в довжину так і в ширину, її можна прати в машинці. Дитячий одяг з велсофт безпечна, приємна до тіла і дуже тепла.